Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowy kierunek z Zielonej Góry

Lotnictwo cywilne, 12 marca 2019

Biuro podróży Coral Travel wspólnie z tureckim przewoźnikiem Onur Air wprowadza rejsy czarterowe do Turcji z lotniska Babimost w Zielonej Górze. Pasażerowie będą mogli podróżować do tureckiej Antalyi w sezonie wakacyjnym od 24 czerwca do 16 września. Rejsy będą obsługiwane przez samoloty z rodziny Airbus A320.

Loty z Zielonej Góry do tureckiej Antalyi będą wykonywane w sezonie wakacyjnym od 24 czerwca do 16 września / Zdjęcie: Port lotniczy Zielona Góra

Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które świadczy o rosnącym potencjale regionu, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę duże oferowanie rejsów z Wrocławia czy Poznania. Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec. Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy na to, że jej popularność powtórzy się również w przypadku Zielonej Góry – powiedział Piotr Rudzki z biura prasowego PPL.

W poprzednim roku 40% polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej stanowili nasi klienci[…]. To cieszy, ale przede wszystkim zobowiązuje. 2019 zapowiada się kolejnym rokiem wakacji w Turcji. To oznacza, że klientów jest coraz więcej, a oczekiwania ich ciągle rosną. Trzeba pamiętać, że gros turystów to goście rokrocznie powracający do Turcji. […] W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce, a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie – dodał Kaan Ergun, dyrektor generalny Coral Travel Poland.

[…] Już dzisiaj najbardziej popularne terminy wylotów są wyprzedane, mimo tak wielu lotnisk i tak częstych przelotów. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży […] – podkreślił Kaan Ergu (Więcej lotów do Zielonej Góry, 2017-10-17).

W zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Dynamiczny trend wzrostowy utrzymuje się, a najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.