Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A350 dla Evelop

Przemysł lotniczy, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 28 marca 2019

Hiszpański przewoźnik Evelop Airlines, należący do Ávoris z Grupy Barceló, odebrał swój pierwszy samolot A350-900, dzierżawiony od Air Lease Corporation. Drugi dołączy do niego w 2020.

A350-900 będą używane przez Evelop Airlines do obsługi lotów na Karaiby / Zdjęcie: Airbus 

Obydwa samoloty, wyposażone w kabinę w konfiguracji jednoklasowej, z 432 miejscami, będą bazowały na madryckim lotnisku Adolfo Suárez Barajas i będzie używane do lotów  długodystansowych na Karaiby.

Flota Evelop Airlines składa się wyłącznie z samolotów Airbusa: jednego A320-200, jednego A330-200 i trzech A330-300.


Drukuj Góra