Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej lotów łączonych Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 11 kwietnia 2019

Ryanair poinformował dziś o wprowadzeniu lotów łączonych na 27 trasach przez Brukselę-Charleroi, w tym również z Polski. Mogą z nich korzystać pasażerowie podróżujący z Warszawy-Modlina (na Ibizę oraz do Comiso i Girony), Krakowa (do Faro), Malagi (Piza, Saloniki), Alicante (Rzym-Ciampino, Malta), Aten (Faro, Ibiza, Marsylia, Turyn, Walencja), Mediolanu-Bergamo (Girona, Reus), Bolonii (Faro), Bari (Faro, Porto), Budapesztu (Faro, Girona), Cagliari (Lizbona), Girony (Neapol, Lamezia), Lizbony (Praga), Pragi (Lamezia, Teneryfa) i Reus (Saloniki).

Ryanair oferuje loty łączone na 27 trasach przez Brukselę-Charleroi / Zdjęcie: Port lotniczy Bruksela-Charleroi

Dzięki temu pasażerowie Ryanaira mogą skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania i otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

Cieszymy się bardzo z wprowadzenia lotów łączonych na 27 trasach przez Brukselę-Charleroi, a w szczególności z faktu, iż podróżni z Warszawy zyskają nowe, atrakcyjne kierunki jak Ibiza, Barcelona-Girona i Comiso. Mieszkańcy Małopolski natomiast będą mogli podróżować do Faro – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira (Ruszyła trasa Szczecin-Kraków, 2019-04-05, Ryanair zaprasza na Ukrainę, 2019-03-28, Ryanair Sun zmienia się w Buzz, 2019-03-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.