Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Boeingi 777-300ER na trasie Dubaj-Malé

Lotnictwo cywilne, 24 kwietnia 2019

Linie Emirates wprowadzą swoje Boeingi 777-300ER wyposażone w nowe kabiny klasy pierwszej na trasie Dubaj-Malé 1 czerwca tego roku. Pasażerowie podróżujący Emirates z Dubaju na rajski archipelag w ramach jednego z trzech połączeń bezpośrednich dziennie będą mieli okazję skorzystać z zamkniętych prywatnych kabin w klasie pierwszej wzorowanych na luksusowych samochodach marki Mercedes-Benz. Natomiast od 27 października 2019 do 28 marca 2020 Emirates będą realizowały cztery połączenia dziennie do Malé.

Obecnie najnowsze Boeingi 777-300ER Emirates wyposażone w kabiny klasy pierwszej wykonują loty do Brukseli, Genewy, Wiednia, Tokio-Hanedy, Londynu-Stansted i Rijadu, a od 1 czerwca zaczną latać także do Kuwejtu / Zdjęcia: Emirates

Malediwy stają się coraz popularniejszym kierunkiem Emirates, przyciągając pasażerów podróżujących klasą premium, nowożeńców i rodziny z całego świata. Wprowadzenie na trasie nowego Boeinga 777-300ER z nowoczesnymi kabinami klasy pierwszej na pokładzie świadczy o naszym wieloletnim zaangażowaniu w Malé. Stanowi jednocześnie potwierdzenie naszych nieustannych działań na rzecz zapewnienia pasażerom niezrównanej jakości usług w obrębie siatki połączeń – powiedział Ahmed Khoory, Senior Vice President Commercial Operations Emirates na obszar Azji Zachodniej i Oceanu Indyjskiego.

Podróżujący na Malediwy będą mogli skorzystać z nowych Boeingów 777-300ER podczas rejsu odlatującego z Dubaju codziennie o 4:20 i lądującego w Malé o 9:30. Lot powrotny z Malé zaplanowano na 11:00 z lądowaniem w Dubaju o 14:00. Prywatne kabiny na pokładzie Boeinga 777-300ER Emirates zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wygodzie i prywatności pasażera. Znalazły się w nich m. in. przesuwne drzwi od podłogi do sufitu. Każde z sześciu całkowicie zamkniętych pomieszczeń, w układzie 1-1-1, oferuje ponad 3,5 m2 przestrzeni osobistej.

Fotele w klasie biznes były wzorowane na wnętrzu nowoczesnego auta sportowego, co odzwierciedlają ergonomiczne zagłówki oraz opływowy kształt i gładkość w dotyku. Zostały także wyposażone w ekran dotykowy do regulacji położenia i oświetlenia oraz sterowania systemem rozrywki pokładowej. W kabinie znajdują się również przegrody między siedzeniami, miejsce na obuwie, podnóżek i podręczny barek.

Ponadto nowe kabiny zostały wyposażone w fotele rozkładane do pozycji leżącej, które można ustawić w wielu różnych konfiguracjach, w tym w tzw. pozycji zero-gravity wzorowanej na technologii NASA, która zapewnia uczucie nieważkości podczas lotu. Pasażerowie mogą także ustawić najróżniejsze kolory oświetlenia i temperaturę kabiny według własnych preferencji.  Podróżujący w kabinach usytuowanych w środkowym rzędzie mają do dyspozycji pierwsze w branży wirtualne okna – ekrany, które wyświetlają widok z zewnętrznych okien samolotu, używając kamer światłowodowych rejestrujących obraz w czasie rzeczywistym.

W klasie ekonomicznej zastosowano wystrój w kolorach jasnoszarych i niebieskich. Fotele zostały wyposażone w elastyczne zagłówki z naturalnej skóry, których panele boczne można regulować w pionie. We wszystkich klasach rezerwacyjnych najnowszy Boeing 777 Emirates został wyposażony w ergonomiczne fotele i najnowszą wersję systemu rozrywki pokładowej ice.

Obecnie najnowsze Boeingi 777-300ER Emirates wyposażone w kabiny klasy pierwszej wykonują loty do Brukseli, Genewy, Wiednia, Tokio-Hanedy, Londynu-Stansted i Rijadu, a od 1 czerwca zaczną latać także do Kuwejtu.
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.