Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mi-38T w kamuflażu

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, 14 maja 2019

Podczas wizyty prezydenta FR Władimira Putina w Kazańskich zakładach lotniczych (KAZ) im. S.P. Gorbunowa – filii PAO Tupolewa w Kazaniu, zaprezentowano kilka nowych samolotów i śmigłowców. Jednym z nich był śmigłowiec transportowy Mi-38T w nowym, wojskowym kamuflażu. Ma on zostać przekazany odbiorcy do końca czerwca 2019.

Śmigłowiec transportowy Mi-38T w nowym, wojskowym kamuflażu, prezentowany w Kazaniu 13 maja 2019 / Zdjęcie: via RT

MO FR poinformowało o zamówieniu dwóch Mi-38T (wersja wojskowa Mi-38) w lipcu 2017. Kontrakt został zawarty z AO Wiertalioty Rossii, a realizowany jest przez KAZ. Śmigłowce mają trafić do odbiorcy do końca 2019.

Pierwszy ze zbudowanych Mi-38T (nr burtowy 38015) wykonał pierwszy zawis 3 listopada 2018, a pełny lot 23 listopada 2018 (Mi-38T oblatany, 2018-11-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra