Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Atrakcje na niebie i ziemi!

Imprezy branżowe, Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, 14 maja 2019

XII Międzynarodowa Wystawa AIR FAIR odbędzie się 17 i 18 maja 2019 na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 w Bydgoszczy.

Poprzednia edycja  AIR FAIR, która odbyła się 
w 2017 cieszyła się wielkim zainteresowaniem i zgromadziła dziesiątki tysięcy uczestników / Zdjęcie: AIR FAIR

Pierwszy dzień AIR FAIR dedykowany jest wyłącznie wystawcom i zaproszonym gościom. Swoje stoiska i eksponaty zaprezentuje prawie 100 wystawców. Goście uczestniczyć będą w sympozjum, którego myślą przewodnią będą innowacje i kierunki rozwoju lotnictwa. Wystawa rozpocznie się o godz. 10:00 i trwać będzie do godz. 17:00.

Natomiast 18 maja wystawa będzie otwarta dla wszystkich chętnych (wstęp bezpłatny). Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:00, a zakończenie na 16:00. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2017 cieszyła się wielkim zainteresowaniem i zgromadziła dziesiątki tysięcy uczestników (Moc lotniczych wrażeń w Bydgoszczy, 2017-05-16).

Dla uczestników dnia otwartego przygotowano odlotowe atrakcje. Na bydgoskim niebie odbędą się trzy pokazy lotnicze! Wystąpi Maciej Smólski na Extrze 330sc w pokazie mocnego freestylu, a Piotr Kowalski wykona pokaz dynamiczny na samolocie Jak-3. W Bydgoszczy nie zabraknie również 3AT3, czyli grupy latającej na samolotach Aero AT-3.

Poza pokazami lotniczymi dużo będzie działo się również na ziemi. Każdy będzie mógł zobaczyć samoloty wojskowe oraz sprzęt logistyczny. Zaprezentuje się także jednostka Wojsk Specjalnych – Formoza. Jak co roku będzie można usiąść za sterami samolotów odrzutowych albo wejść do czołgu. Znajdzie się również coś dla najmłodszych, którzy będą mogli pomalować kadłub samolotu lub wziąć udział w konkursach organizowanych przez służby. Całość wystawy uatrakcyjnią liczne występy wokalne i muzyczne. Nie zabraknie wojskowej grochówki.

Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć Bydgoszcz z lotu ptaka z pokładu Cessny 172 lub Robinsona R-44. Organizatorem lotów jest Grafprom Aviation. Bilet będzie można nabyć w specjalnie oznaczonym namiocie.

Tradycją Wystawy jest przyznawanie nagrody AIR FAIR dla firm za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji. W tym roku nagrody zostaną wręczone drugiego dnia o godzinie 15:00.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Obrony Narodowej, Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Prezesa Aeroklubu Polskiego.

Jednym z patronów medialnych wystawy jest Magazyn Lotniczy Skrzydlata Polska.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.