Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ANAC zawiesił loty Avianca Brasil

Lotnictwo cywilne, Służby państwowe, 25 maja 2019

Regulator lotnictwa cywilnego Brazylii – ANAC zawiesił wczoraj loty Avianca Brasil. To środek zapobiegawczy, po złożeniu przez spółkę wniosku o upadłość pod koniec ubiegłego roku. - Wszystkie loty są zawieszone do czasu, aż Avianca Brasil udowodni, że ma zdolność do bezpiecznego prowadzenia operacji – napisano w oświadczeniu ANAC.

Zdjęcie: EBC

Avianca Brasil złożyła wniosek o ochronę przed upadłością, ale w kwietniu straciła większość floty po uzyskaniu przez leasingodawców korzystnych decyzji sądu o zwrocie samolotów z powodu braku płatności. Nadal jednak próbuje osiągnąć porozumienie w sprawie sprzedaży pozostałych aktywów. Przewoźnik, kontrolowany przez Avianca Holdings z siedzibą w Kolumbii, obsługiwał do wczoraj około 30 lotów dziennie, korzystając z samolotów, które pozostały do jego dyspozycji.

17 maja pracownicy załogi Avianca Brasil rozpoczęli strajk, który został tymczasowo zawieszony 19 maja. Pracownicy strajkowali z powodu opóźnień w wypłatach wynagrodzeń.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.