Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakupy uzbrojenia w Rosji

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 07 maja 2009

Wicepremier FR Siergiej Iwanow ujawnił wielkość zakupów uzbrojenia w 2008. Jego zdaniem, plan został wykonany.

W informacji dla premiera Władimira Putina Iwanow ujawnił, że w 2008 rosyjskie wojska otrzymały 17 strategicznych rakiet balistycznych, 4 wyrzutnie rakiet Iskander, 52 czołgi T-90, 210 wozów BTR i 41 BMP-3, 34 pociski rakietowe kompleksu przeciwlotniczego i przeciwrakietowego S-400, 152 armaty i moździerze oraz 4,5 tysiąca samochodów różnych typów. Wyremontowano też 6 bombowców strategicznych Tu-95, 82 inne samoloty oraz 31 śmigłowców.

Iwanow dodał, że w 100% zostały zrealizowane dostawy dla FSB, FSO i SWR, co bardzo wzmocniło jednostki MSW.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.