Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przelot A340 na inauguracji prezydentury

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Lotnictwo wojskowe, 27 maja 2019

Na stadionie Loftus Versfeld w Pretorii, w południowoafrykańskiej prowincji Gauteng, odbyła się uroczystość inauguracji prezydentury Cyrila Ramaphosy. Na jej zakończenie nad stadionem przeleciała formacja z dwoma samolotami pasażerskimi A340-600 należącymi do South African Airways. Towarzyszyły im samoloty PC-7 Mk II zespołu wojsk lotniczych Silver Falcons. Przelot był elementem większych pokazów lotniczych.

Dwa należące do South African Airways samoloty pasażerskie A340-600 w towarzystwie sześciu Pilatusów PC-7 Mk II zespołu Silver Falcons w niskim przelocie nad Loftus Versfeld Stadium w Pretorii / Zdjęcie: South African Airways

South African Airways dysponują obecnie 16 A340. Wśród nich 7 to A340-300, a 9 to A340-600 (Pierwszy A330-300 dla SAA, 2016-12-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra