Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Podniebny stadion Emirates

Lotnictwo cywilne, 31 maja 2019

Pasażerowie podróżujący podczas finału najważniejszych rozgrywek piłki nożnej – Ligi Mistrzów UEFA – w samolotach wyposażonych w usługę Live TV, mają możliwość obejrzenia meczu pomiędzy Tottenhamem i Liverpoolem który rozpocznie się 1 czerwca o godz. 21:00 na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Ze względu na skład finału przewoźnik dopilnował, żeby usługa Live TV była dostępna we wszystkich 23 samolotach lecących w tym czasie do lub z Anglii.

Miłośnicy sportu podróżujący liniami Emirates w ciągu najbliższych kilku miesięcy mogą liczyć na jeszcze więcej transmisji na żywo na kanale Sport 24 / Zdjęcie: Emirates

Analogiczna usługa była dostępna także kilka dni temu, 29 maja, kiedy mecz finałowy Ligi Europy UEFA rozgrywały Chelsea i Arsenal. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chelsea 4:1 (Arsenal na samolocie Emirates , 2019-03-22).

Obecnie usługa Live TV jest dostępna w 175 samolotach Emirates, w tym we wszystkich Boeingach 777 i wybranych Airbusach A380. Pasażerowie klasy ekonomicznej będą mogli oglądać spotkania na największych w branży ekranach o przekątnej 13,3 cala wbudowanych w fotele. 23-calowe ekrany w klasie biznes i 32-calowe ekrany w klasie pierwszej należą do największych w swoich klasach.

Ponadto Emirates pokażą transmisję z meczu na żywo na 55-calowym ekranie w słynnym salonie pokładowym w wybranych Airbusach A380. Podróżujący klasą pierwszą lub biznes będą mogli śledzić grę i kibicować swojej ulubionej drużynie wspólnie z innymi miłośnikami piłki nożnej w najpopularniejszym miejscu spotkań w przestworzach.

W Airbusach A380 przewoźnika, w których usługa Live TV nie jest dostępna, pasażerowie będą mogli sprawdzać wyniki na bieżąco, logując się do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego. Usługa Wi-Fi znajduje się na pokładzie wszystkich samolotów Emirates. We wszystkich klasach pasażerowie otrzymują bezpłatny pakiet 20 MB danych lub nielimitowany dostęp do komunikatorów na 2 godziny, dzięki czemu pozostaną w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą liczyć na dodatkowe korzyści w zależności od poziomu członkostwa i klasy rezerwacyjnej, w tym bezpłatny dostęp do Wi-Fi w klasie pierwszej lub biznes.

Miłośnicy sportu podróżujący liniami Emirates w ciągu najbliższych kilku miesięcy mogą liczyć na jeszcze więcej transmisji na żywo na kanale Sport 24 – m.in. z finałów NBA, turnieju French Open czy finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.