Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenie z Mazur do Kolonii

Lotnictwo cywilne, 12 czerwca 2019

Irlandzki niskokosztowy przewoźnik Ryanair ogłosił dzisiaj, 12 czerwca, nowe połączenie lotnicze z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do międzynarodowego portu lotniczego Kolonia-Bonn, który położony jest w odległości 15 km na południowy wschód od Kolonii i 15 km na północny wschód od Bonn.

Loty Ryanaira z Szyman do Kolonii-Bonn rozpoczną się 7 listopada 2019 / Zdjęcie: Port lotniczy Kolonia-Bonn

Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu, począwszy od 7 listopada 2019. We czwartki samoloty irlandzkiego towarzystwa wystartują z Niemiec o 11:00 i wylądują na lotnisku w Szymanach o 12:50, by wystartować ponownie o 13:15 i znaleźć się w Kolonii-Bonn o 15:05. Natomiast w niedziele starty z Niemiec rozpoczną się o 11:30, z lądowaniem w Polsce o 13:20. Rejs powrotny do Niemiec wyruszy o 13:45 i wyląduje w Kolonii-Bonn o 15:35.

Linie Ryanair są naprawdę bardzo zadowolone, mogąc ogłosić otwarcie nowej trasy z Olsztyna do Kolonii jako część naszej rozszerzonej zimowej siatki połączeń. Nasi klienci z północno-wschodniej części Polski mogą już od dziś rezerwować miejsca – powiedziała manager sprzedaży i marketingu Ryanaira Olga Palonka.

Dwa kilometry autostrady zawiodą Cię donikąd, dwa kilometry pasa startowego otwierają drogę na cały świat – powtarzam tę złotą myśl w wyjątkowych sytuacjach, związanych z funkcjonowaniem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Taką szczególną chwilą jest dla mnie inauguracja każdego nowego połączenia z lotniska w Szymanach. Także i teraz, kiedy otwieramy połączenie z Kolonią – dodał marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin (Z Krakowa na Mazury, 2019-04-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.