Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zderzenie Skywagona z P92E w Nowej Zelandii

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 16 czerwca 2019

Dziś przed południem, ok. 11:15 czasu lokalnego w pobliżu Hood Aerodrome w rejonie Hughes Line w Masterton na North Island w Nowej Zelandii zderzyły się samoloty Cessna Skywagon i Tecnam P92E. Oba samoloty spadły na ziemię, gdzie ich wraki się spaliły. Piloci obu samolotów zginęli.

Do zderzenia samolotów Cessna Skywagon i Tecnam P92E doszło w pobliżu Hood Aerodrome na North Island w Nowej Zelandii / Zdjęcie: Wairarapa Aero Club

Wcześniej Cessną Skywagon leciało czterech spadochroniarzy. Przed zderzeniem zdążyli oni wyskoczyć. Nikomu z nich nic się nie stało.

Jeden z rozbitych samolotów to Cessna 195A Skywagon nr rej. ZK-CBY, nr ser. 185-0420. Należał on do Skydive Wellington, członka spółki Sky Sports NZ. Drugi to Tecnam P92E należący do Wairarapa Aero Club.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.