Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stratolaunch na sprzedaż

Przemysł lotniczy, 17 czerwca 2019

Amerykańskie media, m.in. telewizja CNBC, informują, że największy samolot świata – Stratolaunch został wystawiony na sprzedaż. Ma kosztować 400 mln USD. Cena obejmuje sam samolot oraz związaną z nim infrastrukturę i prawa intelektualne.

Zdjęcie: Stratolaunch Systems Co.

Właściciele samolotu i infrastruktury – kompanie Stratolaunch Systems i Vulcan – odmówiły skomentowania informacji. W oficjalnym stanowisku przedstawiciele Vulcan stwierdzili, że Stratolaunch jest gotowy do dalszych testów. Nie podali jednak żadnych konkretów na ten temat.

Samolot Stratolaunch wykonał do tej pory tylko jeden lot. Zgodnie z projektem, jego przeznaczeniem jest wynoszenie na wysokość startową rakiet, które będą umieszczać małe ładunki na niskich orbitach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.