Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa niemieckiego EC135

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 02 lipca 2019

Wczoraj, 1 lipca, ok. godz. 13:45 w powiecie Hameln-Pyrmont rozbił się śmigłowiec EC 135. Wiropłat, ze składu Międzynarodowego Centrum Szkolenia Śmigłowcowego w Bückeburgu w Dolnej Saksonii, leżącego ok. 30 km od miejsca wypadku, wykonywał lot treningowy.

Szczątki śmigłowca EC135 rozbitego w powiecie Hameln-Pyrmont / Zdjęcie: MO Niemiec

W katastrofie zginął 25-letni pilot. Drugi z lotników, 26-latek, znajduje się pod opieką lekarzy. Po upadku na ziemię śmigłowiec spłonął doszczętnie.

Obecnie nie są znane żadne szczegóły i przyczyny zdarzenia. Wypadek bada wojskowa komisja.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.