Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Porozumienie HSW i Rheinmetalla

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 05 lipca 2019

Dzisiaj, 5 lipca, Huta Stalowa Wola (HSW) i Rheinmetall Waffe Munition (RWM) poinformowały, że 7 czerwca w Warszawie podpisały list intencyjny, wyrażający wolę uruchomienia w Polsce produkcji kluczowych komponentów 120-mm czołgowej armaty gładkolufowej L44, stanowiącej uzbrojenie czołgu Leopard 2, głównie na przyszłe potrzeby Sił Zbrojnych RP. Transfer niezbędnej dokumentacji technicznej wymaga zgody eksportowej rządu niemieckiego.

/ Zdjęcie: HSW 

Dodatkowym celem negocjowanej współpracy będzie kwalifikacja i produkcja przez HSW komponentów uzbrojenia kalibrów 120 mm i 155 mm jako poddostawcy RWM dla odbiorców trzecich. W ostatnich latach RWM wspierała HSW dostarczając lufy kal. 155 mm na potrzeby programu Regina (Kolejne Kraby w Sulechowie, 2019-07-04).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.