Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy rosyjski lotniskowiec

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 11 lipca 2019

Podczas rozpoczętej 10 lipca wystawy IMDS w St. Petersburgu zaprezentowano model nowego rosyjskiego lotniskowca proj. 11430E Łamantin (ros. Manat). Okręt zaprojektowało Newskie Biuro Projektowo-Konstrukcyjne.

Model lotniskowca proj. 11430E Łamantin / Zdjęcie: TV Zwiezda

Jednostka z napędem nuklearnym, długości 320-350 m, ma wypierać 80-90 tys. t. Autonomiczność okrętu wynosić ma 120 dni, a maksymalna prędkość – 30 w. Trwałość użytkowa szacowana jest na 50 lat.

Załogę okrętu stanowić ma 2800 oficerów i marynarzy oraz 800 lotników i personelu służb inżynieryjno-lotniczych. Grupa lotnicza składać się ma z 60 samolotów i śmigłowców oraz 10 bezzałogowych statków latających.   


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.