Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kraków na mapie połączeń Air France

Lotnictwo cywilne, 24 lipca 2019

Linie lotnicze Air France ogłosiły, że uruchamiają nowe, regularne połączenie z Polską. Z początkiem przyszłorocznego sezonu letniego, czyli od 29 marca 2020 samoloty francuskiego przewoźnika będą latały codziennie na trasie Kraków-Paryż (CDG).

Połączenie Kraków-Paryż będą obsługiwały Airbusy A320 narodowego przewoźnika Francji / Zdjęcie: Air France 

Od 29 marca 2020, 7 dni w tygodniu, samolot  Air France wystartuje z paryskiego lotniska im. Charlesa de Gaulle’a o 9:20, aby wylądować w Krakowie o 11:25. Wylot  z Krakowa zaplanowano o 12:15,a przylot do Paryża o 14:30. Połączenie będą obsługiwały Airbusy A320 z 12 miejscami w klasie biznes i 156 miejscami w klasie ekonomicznej.

Do tej pory Air France oferowały loty z Polski do Paryża z Warszawy, a od maja 2018 również z Wrocławia. Loty na trasie Paryż-Kraków odbywały się jedynie podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce (latem 2016). Łącznie ze stolicą Małopolski oferta Air France z Polski do Francji będzie obejmować 41 lotów tygodniowo.

Polska niezmiennie pozostaje ważnym rynkiem, na którym Grupa Air France KLM koncentruje swoją uwagę. W ciągu ostatnich 6 lat, prawie co roku otwieramy nową trasę, a liczba lotów oferowanych przez Air France-KLM każdego tygodnia wzrosła więcej niż dwukrotnie w stosunku do 2015, kiedy lataliśmy tylko z Warszawy. Dzięki rozpoczęciu nowych lotów Air France z Krakowa, nasza globalna oferta z Polski będzie wynosić już 111 lotów tygodniowo – z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia do Paryża i Amsterdamu, a stamtąd dalej w świat – powiedział Frantisek Siling, dyrektor generalny sprzedaży Air France i KLM w Polsce (Pierwszy Boeing 787-10 dla KLM, 2019-07-01).

Po sukcesie nowego lotu Air France z Wrocławia, które działa zaledwie od nieco ponad roku, już dziś podjęliśmy decyzję o nowej trasie z Krakowa do Paryża. […] Nowy lot Air France świetnie uzupełni obecną ofertę trzech lotów z Krakowa oferowanych przez KLM – dodał Frantisek Siling.

W ostatnich latach liczba pasażerów  na trasach z Krakowa do Francji  wzrosła ponad dwukrotnie, co potwierdza, że kierunki francuskie są jednymi z najbardziej popularnych i najszybciej rozwijających się destynacji. Oferta Air France to odpowiedź na  zapotrzebowanie  naszych pasażerów, którzy coraz częściej  chcą latać do francuskiej stolicy – podkreślił prezes zarządu MPL Kraków-Balice Radosław Włoszek (Otwarcie bazy Wizz Air w Krakowie, 2019-05-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.