Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot czwartego C919

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 01 sierpnia 2019

Dzisiaj, 1 sierpnia, w Szanghaju oblatano czwarty prototyp samolotu pasażerskiego C919, wyprodukowanego przez Commercial Aircraft Corporation of China (Comac).

Czwarty prototyp C919 startuje do lotu / Zdjęcie: Comac

Samolot, noszący znaki rejestracyjne B-001E, wystartował z lotniska Pudong 5:32 czasu lokalnego. Po przeprowadzeniu wymaganych prób awioniki i instalacji odladzania, czwarty C919 powrócił do miejsca wylotu o 6:57 czasu miejscowego.

Dotychczas Chińczykom udało się zdobyć potwierdzone zamówienia na 305 C919 i ponad 700 zobowiązań zakupu. Producent planuje uzyskanie Certyfikatu Typu w 2021 (Próby C919, 2019-07-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.