Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Baloniarze kochają Nałęczów

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, 09 sierpnia 2019

Kolejny raz w dniach 14 -17 sierpnia 2019 w Nałęczowie przeprowadzone zostaną Balonowe Mistrzostwa Polski. Głównym organizatorem i odpowiedzialnym za ich realizację jest dyrektor Aeroklubu Lubelskiego z Radawca. Patronat Narodowy nad tegorocznymi zawodami objął Prezydent RP Andrzej Duda, natomiast Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski objął zawody Patronatem Honorowym.

Tegoroczne zawody zostały ujęte w programie obchodów 100-lecia Aeroklubu Polskiego, są  również zapowiedzią przyszłorocznych 4. Balonowych Mistrzostw Świata Kobiet 2020, których po raz drugi organizatorem będzie Aeroklub Lubelski. Przypominamy, że poprzednie w 2018 zakończyły się pełnym sukcesem organizacyjnym i sportowym – tytuł Mistrzyni Świata zdobyła polska pilotka Daria Dutkiewicz-Goławska (BMŚ Kobiet znowu w Polsce!, 2019-03-20).

Organizatorzy zapowiadają udział około 30 załóg balonowych z Polski i Europy. Perfekcja organizacyjna oraz przychylność władz administracyjnych i samorządowych Nałęczowa i województwa lubelskiego dają gwarancję na to, że niebo nad Nałęczowem ponownie będzie barwne od balonów. Ma to odzwierciedlenie w budowaniu pozytywnego wizerunku Lubelszczyzny w przestrzeni sportowej, gospodarczej  i społecznej. Mistrzostwom jak co roku towarzyszy szereg atrakcji kulturalnych, w tym związanych z regionem oraz cieszące się dużą atrakcją wśród publiczności i turystów nocne pokazy balonowe. Zapraszamy do uczestnictwa!


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.