Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Patrioty dla Bahrajnu

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 15 sierpnia 2019

Bahrajn zaakceptował LOA (Letter of Offer and Acceptance) USA na dostawę systemu przeciwlotniczego i przeciwrakietowego Patriot. Pozwala to Waszyngtonowi na rozpoczęcie negocjacji z producentem systemu, co jest standardem w przypadku zakupów poprzez Foreign Military Sales (FMS).

Królestwo Bahrajnu ma się stać 17 użytkownikiem systemu Patriot / Zdjęcie: US Army

W oficjalnym komunikacie brakuje informacji o liczbie zestawów, pocisków bądź cenie, ale w maju 2019 Departament Stanu USA szacował potencją wartość transakcji na 2,478 mld USD. Z informacji dla Kongresu USA, dotyczącej przekazanej przez DSCA (Defense Security Cooperation Agency) wynika, że potencjalna umowa miałby obejmować: 9 wyrzutni M903, 2 radary AN/MPQ-65, 60 pocisków PAC-3 MSE i 36 GEM-T w kontenerach.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.