Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy zamek do Glocka

Przemysł zbrojeniowy, 29 sierpnia 2019

Znane z szerokiej gamy akcesoriów i modyfikacji Strike Industries (SI) zaprezentowało zamek dedykowany dla pistoletów Glock 19 trzeciej generacji.

Głównym atutem zamka są podcięcia na jego tylnej części, które wraz z otworami na śruby umożliwiają montaż miniaturowych kolimatorów takich jak np. Trijicon RMR lub Vortex Viper / Zdjęcie: Strike Industries 

Zamek ARK został wykonany ze stali nierdzewnej wykończonej metodą azotowania. Nowość charakteryzuje się szeregiem dodatków, których próżno szukać w minimalistycznym austriackim oryginale. Uwagę zwracają: agresywny design z wyraźnymi nacięciami z tyłu i z przodu zamka oraz otwory, przez które można zobaczyć lufę. Te ostanie pełnią rolę bardziej estetyczną, ale ich obecność wpływa też na małaą masę nowego zamka, wynoszącą tylko 268 g.

W zestawie nabywca poza zamkiem otrzyma zestaw klasycznych przyrządów celowniczych i komplet śrubek do montażu najpopularniejszych miniaturowych kolimatorów. Sugerowana cena zamka ARK to 370 USD, a wysyłka produktów rozpocznie się we wrześniu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.