Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair kontynuuje ekspansję w Polsce

Lotnictwo cywilne, 09 września 2019

Ryanair ogłosił 4 września rekordowy rozkład lotów na lato 2020 oraz umieszczenie 11 dodatkowych samolotów (łącznie będzie ich 35) w swoich 6 bazach w Polsce.

/ Zdjęcie: Ryanair

Latem 2020 w letnim rozkładzie irlandzkiego przewoźnika pojawi się 27 nowych tras z Polski, w tym z Bydgoszczy do Edynburga (2 razy w tygodniu), z Gdańska do: Kopenhagi (7 x tygodniowo), Göteborga (3 x), Hamburga (3 x ) i Odessy (2 x), z Krakowa do: Brukseli (4 x), Londynu (4 x), Palermo (2 x), z Olsztyna Mazur do Kolonii (2 x), z Poznania do: Budapesztu (2 x), Charkowa (2 x), Odessy (2 x) i Paryża (2), z Warszawy Modlina do Tel Awiw (4 x), z Wrocławia do Odessy (2 x) oraz z Katowic do Bolonii (2 x), Brindisi (2 x), Katanii (2 x), Kolonii (3 x), Cork (2 x), Dortmundu (10 x), Göteborga (2 x), Kijowa (4 x), Manchesteru (3 x), Odessy (3 x), Oslo (3 x) i Pafos (1 x w tygodniu).

Prezes Grupy Ryanair Michael O’Leary zapowiedział nowe w/w połączenia w Katowicach. Z radością ogłaszamy nasz największy w historii letni rozkład lotów w Polsce na lato 2020. Uruchamiamy aż 27 nowych tras i umieścimy 11 dodatkowych samolotów w naszych 6 polskich bazach. Ryanair obsłuży rocznie 14 milionów pasażerów na 12 polskich lotniskach, jednocześnie wspierając 10 500 miejsc pracy i tworząc 330 nowych w Ryanairze – stwierdził Michael O’Leary.

Irlandzkie towarzystwo poinformowało też o zwiększeniu od marca 2020 częstotliwości lotów z Krakowa do Barcelony (do 5 x tygodniowo) i Bari (do 4 x tygodniowo) w ramach letniego rozkładu lotów z Polski na przyszły rok (Więcej lotów Ryanaira z Polski, 2019-08-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra