Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Savage 110 w klasycznej formie

Przemysł zbrojeniowy, 16 września 2019

Amerykańskie Savage Arms poinformowało o wprowadzeniu na rynek nowej wersji swojego sztucera 110 Classic. Zgodnie z nazwą mamy do czynienia ze starym modelem, że osadzonym w gustownie wykonanym orzechowym łożu. Co ciekawe tak samo jak w wersjach polimerowych kolba jest regulowana zarówno w pionie jak i w poziomie.

Savage 110 Classic będzie dostępny w 8 najpopularniejszych wśród myśliwych kalibrach: 308 WIN, 6.5 CREEDMOOR, 7MM-08 REM, 270 WIN, 30-06, 7MM REM. MAG lub 300 WIN. MAG / Zdjęcie: Savage Arms

Co więcej znajdziemy tutaj też mechanizm spustowy AccuTrigger z możliwością regulacji siły spustu, a lufy wykonane z wysokogatunkowej stali są zakończone gwintem umożliwiającym zamontowanie m.in. tłumików dźwięku lub hamulców wylotowych. Masa karabinu wynosi wynosi 3,66-3,67 kg, w zależności od wybranego kalibru.

Fabrycznie wariant Classic nie jest wyposażony w montaż pod optykę, ale komora zamkowa została już przygotowana pod dedykowane rozwiązania. Cena karabinu niezależnie od wybranego kalibru będzie wynosić w USA 999 USD.


Drukuj Góra