Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Więcej możliwości KrisConnect

Lotnictwo cywilne, 20 września 2019

Od 1 kwietnia 2020 Singapore Airlines umożliwią lepszą i efektywniejszą sprzedaż swoich usług dla klientów, którzy chcą otrzymywać oferty jak najlepiej dopasowane do swoich indywidualnych oczekiwań. Będzie to możliwe dzięki rozszerzeniu programu KrisConnect SIA , wykorzystującego najnowsze i optymalne rozwiązania technologiczne na platformach cyfrowych, a wszyscy partnerzy handlowi linii będą mieli większy dostęp do różnego rodzaju taryf i spersonalizowanych treści.

Wprowadzając w 2018 program KrisConnect Singapore Airlines były jednym z pierwszych towarzystw lotniczych w regionie Azji i Pacyfiku, korzystającym z tej zaawansowanej technologii / Zdjęcie: Singapore Airlines

Agenci i biura podróży, uczestniczące w programie KrisConnect SIA, skorzystają z szybszego działania na rynku i szerszego dostępu do stawek taryfowych w tym również dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów oraz możliwości sprzedaży niestandardowych ofert pakietowych i taryf negocjowanych. To z kolei umożliwi zwiększenie poziomu indywidualnej obsługi klienta, w tym przede wszystkim członków programu lojalnościowego linii – KrisFlyer.

Program KrisConnect SIA wykorzystuje technologię API(Application Program Interface), w tym opracowane w branży standardy transmisji NDC(New Distribution Capability). Dzięki programowi KrisConnect biura podróży i inni partnerzy będą mogli korzystać z wielu sposobów uzyskiwania dostępu do nowych treści i funkcji. Singapore Airlines udostępnią informacje za pośrednictwem tradycyjnych systemów rezerwacyjnych GDS: Amadeus, Sabre i Travelport, a także partnerów, wykorzystujących najnowsze technologie cyfrowe: Aaron Group, ATRIIS, HitchHiker, PKFARE, Travel Boutique Online, Travelfusion, TravelNDC i Verteil Technologies. Dodatkowo portal agentów turystycznych linii – AGENT 360 – zostanie ulepszony tak, aby umożliwić biurom podróży bezpośredni dostęp do treści za pośrednictwem programu KrisConnect SIA (Nowe rozwiązania Singapore Airlines, 2019-02-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.