Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

KLM polecą do Austin

Lotnictwo cywilne, 30 września 2019

Od 4 maja przyszłego roku oferta lotów KLM wzbogaci się o kolejne miasto w Ameryce Północnej – Austin w stanie Teksas. To już 19. kierunek KLM w USA.

Austin to już 19. kierunek KLM w USA / Zdjęcie: KLM

Loty będą odbywały się Airbusami A330-300, z 292 miejscami na pokładzie, trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i soboty. Wylot z Amsterdamu zaplanowano na 12:40, z przylotem do międzynarodowego portu lotniczego Austin-Bergstrom o 16:10 czasu lokalnego. Lot powrotny z Austin będzie startował o 18:00 czasu lokalnego, aby dotrzeć do Amsterdamu kolejnego dnia o 10:25 rano.

Dzięki współpracy w ramach joint venture z Air France i  liniami Delta, zbudowaliśmy solidną siatkę transatlantycką z wylotem z Amsterdamu. Oferta KLM systematycznie wzbogaca się o nowe kierunki. Od zeszłego sezonu letniego oferujemy loty do Bostonu i Las Vegas, a teraz do listy połączeń w Ameryce Północnej dołącza Austin – powiedział prezes i dyrektor generalny KLM Pieter Elbers.

Austin, nad rzeką Colorado, będące stolicą stanu Teksas, zostało założone w 1835 pod nazwą Waterloo. Miasto uchodzi za światową stolicę muzyki na żywo, stanowi również ważne centrum nowoczesnych technologii ze względu na dużą liczbę przedsiębiorstw technologicznych, które mają tu swoje siedzib oraz znaczący ośrodek naukowy z kilkoma uniwersytetami (Pokaz mody w samolocie , 2019-09-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.