Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM polecą do Austin

Lotnictwo cywilne, 30 września 2019

Od 4 maja przyszłego roku oferta lotów KLM wzbogaci się o kolejne miasto w Ameryce Północnej – Austin w stanie Teksas. To już 19. kierunek KLM w USA.

Austin to już 19. kierunek KLM w USA / Zdjęcie: KLM

Loty będą odbywały się Airbusami A330-300, z 292 miejscami na pokładzie, trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i soboty. Wylot z Amsterdamu zaplanowano na 12:40, z przylotem do międzynarodowego portu lotniczego Austin-Bergstrom o 16:10 czasu lokalnego. Lot powrotny z Austin będzie startował o 18:00 czasu lokalnego, aby dotrzeć do Amsterdamu kolejnego dnia o 10:25 rano.

Dzięki współpracy w ramach joint venture z Air France i  liniami Delta, zbudowaliśmy solidną siatkę transatlantycką z wylotem z Amsterdamu. Oferta KLM systematycznie wzbogaca się o nowe kierunki. Od zeszłego sezonu letniego oferujemy loty do Bostonu i Las Vegas, a teraz do listy połączeń w Ameryce Północnej dołącza Austin – powiedział prezes i dyrektor generalny KLM Pieter Elbers.

Austin, nad rzeką Colorado, będące stolicą stanu Teksas, zostało założone w 1835 pod nazwą Waterloo. Miasto uchodzi za światową stolicę muzyki na żywo, stanowi również ważne centrum nowoczesnych technologii ze względu na dużą liczbę przedsiębiorstw technologicznych, które mają tu swoje siedzib oraz znaczący ośrodek naukowy z kilkoma uniwersytetami (Pokaz mody w samolocie , 2019-09-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra