Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Udany test Topola-M

Strategia i polityka, Wojska specjalne, 01 października 2019

Na rosyjskim Państwowym kosmodromie doświadczalnym Plesieck przeprowadzono wczoraj test strategicznej rakiety balistycznej Topol-M. Rakietę wystrzelono z podziemnej wyrzutni ćwiczebnej. Ćwiczebne bloki bojowe trafiły w zadane cele na Kamczatce. Test uznano za udany.

Strategiczna rakieta balistyczna Topol-M startuje z podziemnej wyrzutni na kosmodromie Plesieck, 30 września 2019 / Zdjęcie: MO FR

Celem testu było potwierdzenie charakterystyk lotno-technicznych kompleksów Topol-M znajdujących się w uzbrojeniu rosyjskich wojsk strategicznych (RWSN). Jego wyniki pozwoliły na przedłużenie eksploatacji rakiet tego typu.


Drukuj Góra