Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

JetSmart odebrał pierwszego A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 08 października 2019

Chilijski niskokosztowy przewoźnik JetSmart odebrał swojego pierwszego Airbusa A320neo (nr ser. MSN 9194), dzierżawionego od SMBC Aviation Capital. Ceremonia przekazania samolotu, napędzanego silnikami Pratt & Whitney PW1100G-JM, odbyła się 4 października w Tuluzie.

Pierwszy A320neo przekazany chilijskim liniom JetSmart / Zdjęcie: Airbus

Z przyjemnością witamy pierwszy samolot A320neo z silnikami PW1100G-JM w naszej rosnącej flocie i kontynuujemy budowanie relacji z Pratt & Whitney. Osiągi uzyskane dzięki nowemu silnikowi pozwolą nam oferować naszym klientom niższe ceny, gdy będziemy kontynuować ekspansję w Ameryce Południowej, jednocześnie czerpiąc korzyści z mniejszego zużycia paliwa i wpływu na środowisko – powiedział prezes JetSmart Estuardo Ortiz.

Przewoźnik zamówił 56 A320neo i 14 A321neo jesienią 2017, w ramach transakcji zawartej z Airbusem przez Indihgo Partners. W czerwcu br. Chilijczycy zakupili jeszcze 12 A321XLR. Obecnie flota JetSmart składa się z 11 A320ceo, które obsługują trasy do 10 miast w Ameryce Pd. W listopadzie i grudniu tego roku dołączą do nich dwa kolejne A320neo, a w lutym i marcu 2020 – dwa następne (Kontrakty Airbusa na koniec roku, 2017-12-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra