Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne połączenia Ryanaira z Polski

Lotnictwo cywilne, 16 października 2019

Irlandzkie niskokosztowe linie Ryanair ogłosiły trzy nowe połączenia z Polski. Loty z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice do Chersonia zostaną zainaugurowane jeszcze w grudniu tego roku.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Natomiast loty z Warszawy-Modlina do Charkowa odbywać się będą dwa razy w tygodniu, począwszy od kwietnia (według przewoźnika – marca) 2020. Po Kijowie i Lwowie, do których loty zainaugurowano w sezonie zimowym 2018, będzie to trzecie miasto na Ukrainie, do którego można będzie polecieć Ryanairem z lotniska Warszawa-Modlin.

Charków to kolejna destynacja na naszej mapie połączeń. Oferta lotów z lotniska Warszawa-Modlin na Ukrainę poszerza się o nowe miejsce. Stale rosnący ruch pasażerski na kierunkach ukraińskich, dzięki ofercie Ryanaira, jest i będzie jeszcze bardziej widoczny także na naszym lotnisku – skomentował Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin (Ryanair kontynuuje ekspansję w Polsce , 2019-09-09).

Obydwie trasy staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski odpowiednio na zimę 2019/2020 i lato 2020.

Oprócz tego Ryanair poleci także z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Kalamaty. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu w ścisłym sezonie letnim 2020. Kalamata to greckie miasto położone na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu Peloponez. Zamieszkuje je ponad 50 tys. mieszkańców. Kalamata to morski port handlowy i rybacki, ma stałe połączenia promowe z Atenami i Kretą (Ryanair wystartuje z Gdańska do Odessy , 2019-04-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra