Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Kolejne połączenia Ryanaira z Polski

Lotnictwo cywilne, 16 października 2019

Irlandzkie niskokosztowe linie Ryanair ogłosiły trzy nowe połączenia z Polski. Loty z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice do Chersonia zostaną zainaugurowane jeszcze w grudniu tego roku.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Natomiast loty z Warszawy-Modlina do Charkowa odbywać się będą dwa razy w tygodniu, począwszy od kwietnia (według przewoźnika – marca) 2020. Po Kijowie i Lwowie, do których loty zainaugurowano w sezonie zimowym 2018, będzie to trzecie miasto na Ukrainie, do którego można będzie polecieć Ryanairem z lotniska Warszawa-Modlin.

Charków to kolejna destynacja na naszej mapie połączeń. Oferta lotów z lotniska Warszawa-Modlin na Ukrainę poszerza się o nowe miejsce. Stale rosnący ruch pasażerski na kierunkach ukraińskich, dzięki ofercie Ryanaira, jest i będzie jeszcze bardziej widoczny także na naszym lotnisku – skomentował Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin (Ryanair kontynuuje ekspansję w Polsce , 2019-09-09).

Obydwie trasy staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski odpowiednio na zimę 2019/2020 i lato 2020.

Oprócz tego Ryanair poleci także z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Kalamaty. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu w ścisłym sezonie letnim 2020. Kalamata to greckie miasto położone na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu Peloponez. Zamieszkuje je ponad 50 tys. mieszkańców. Kalamata to morski port handlowy i rybacki, ma stałe połączenia promowe z Atenami i Kretą (Ryanair wystartuje z Gdańska do Odessy , 2019-04-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.