Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Portugalczycy testują VAMTAC

Wojska lądowe, 21 października 2019

Personel Unidade de Apoio Geral de Material do Exército (Jednostki zaopatrzenia materiałowego) w Benavente ze składu Exército Português (wojsk lądowych Portugalii) rozpoczął próby odbiorcze i zdolności operacyjnych nowych taktycznych pojazdów opancerzonych 4x4 VAMTAC (Vehículo de Alta Movilidad Táctico)ST5. Bierze w nich udział 10 wozów.

Portugalia zamówiła 139 pojazdów VAMTAC / Zdjęcie: MO Portugalii   

Portugalia zamówiła w lipcu 2018, za pośrednictwem Agencji Wsparcia i Zamówień NATO (NSPA) 139 pojazdów VAMTAC, za sumę 60,8 mln euro. Exército Português odbiorą 107 wozów do przewozu personelu, 12 dla wojsk specjalnych, 13 ambulansów i 7 pojazdów dowodzenia (VAMTAC dla Hiszpanii, 2013-06-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.