Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CSA zamawiają kolejne Airbusy

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 23 października 2019

Narodowy przewoźnik Czech – České aerolinie (ČSA) – zamówił 4 Airbusy A220 i zmienił poprzednie zamówienie, wybierając 3 A321XLR zamiast A320neo. Czeskie A220-300 będą wyposażone w 149 foteli pasażerskich, a A321XLR zostaną przystosowane do przewozu 195 podróżnych w układzie dwuklasowym.

Wizualizacja A220-300 w barwach ČSA / Ilustracja: Airbus

A220 i A321XLR dobrze pasują do naszej długoterminowej strategii biznesowej w zakresie rozbudowy siatki połączeń. Samoloty te z pewnością zapewnią ČSA przewagę konkurencyjną i zwiększą nasze oferowanie. Wierzę, że ten krok docenią nasi pasażerowie, ponieważ samoloty te oferują najwyższy w swojej klasie komfort, nawet podczas lotów długodystansowych – powiedział Petr Kudela, prezes zarządu ČSA.

Obecnie flota ČSA składa się z 7 A319ceo, jednego A330-300 oraz 3 ATR 42-500 i 5 ATR 72-500. Obsługją one połączenia do 50 miejsc docelowych w Europie i Azji (Czeskie Airbusy z nazwami gór, 2007-10-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra