Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowy rozkład lotów z Krakowa

Lotnictwo cywilne, 25 października 2019

W obowiązującym od niedzieli, 27 października br., zimowym rozkładzie lotów z Krakowa znalazło się ponad 130 połączeń, w tym sześć nowości. Na zimę pozostały między innymi zainaugurowane w tym roku loty do Gruzji i na Islandię.

W tegorocznym sezonie zimowym najwięcej nowych połączeń znalazło się w siatce Ryanaira / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Najwięcej nowości znalazło się w rozkładzie Ryanaira, który poza znanymi z poprzednich sezonów zimowych destynacjami zaoferuje też loty doBrukseli, Londynu-Luton, Palermo i ukraińskiego Chersonia. Loty do Londynu-Luton będą wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Rejsy do Brukseli będą realizowane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, zaś do Palermo głównie we wtorki i soboty. Loty do Chersonia rozpoczną się 28 grudnia i będą wykonywane we wtorki i soboty do 25 stycznia 2020, po czym mają wrócić w letnim rozkładzie lotów.

29 listopada linie Jet2 rozpoczną loty do Glasgow, które początkowo będą się odbywały w piątki, a od 2 grudnia także w poniedziałki.

23 lutego 2020 linie Wizz Air zainaugurują codzienne loty na lotnisko Londyn-Gatwick. Przewoźnik ten pozostawi również na zimę loty do Reykjaviku realizowane we wtorki i soboty oraz do Kutaisi, które będą się odbywały w poniedziałki i piątki.

Na uwagę zasługuje fakt utrzymania wielu letnich nowości. Cieszy nas również, że w ramach oferty lotów sezon zima 2019/2020 pozostają aż cztery polskie miasta: Warszawa, Szczecin, Gdańsk i Olsztyn-Szymany – powiedział prezes zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Radosław Włoszek (Kolejne połączenia Ryanaira z Polski, 2019-10-16).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra