Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowa oferta z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 25 października 2019

W tegorocznym zimowym rozkładzie lotów z Wrocławia znalazło się 55 połączeń regularnych i czarterowych, tym 5 nowych kierunków, takich jak Alicante, Odessa, Amsterdam, Taba i Teneryfa.

W tegorocznym zimowym rozkładzie lotów z Wrocławia znalazły się m.in.: Alicante, Odessa, Amsterdam, Taba i Teneryfa / zdjęcie: Port Lotniczy Wrocław

Najwięcej, bo aż 38 połączeń oferują linie niskokosztowe. Dziewięć kierunków znalazło się w siatce połączeń przewoźników tradycyjnych, a kolejne osiem to czartery. W zimowej ofercie Ryanaira znalazło się 26 destynacji, w tym dwie nowości: Alicante (loty we wtorki i soboty), które po raz pierwszy pozostało na sezon zimowy i Odessa, gdzie przewoźnik ten będzie latał od 29 października w te same dni.

Linie Wizz Air oferują z Wrocławia 12 tras, w tym Odessę, gdzie samoloty tego przewoźnika będą latały od 1 listopada w poniedziałki i piątki. KLM zdecydowały się pozostawić na sezon zimowy zainaugurowane w maju br. loty do Amsterdamu, które będą się odbywały codziennie z wyjątkiem sobót.

Wśród ośmiu połączeń czarterowych oferowanych przez biura podróży znalazły się w tym sezonie zimowym dwie nowości: Taba w Egipcie dokąd loty zaczną się 30 października i Teneryfa, gdzie rejsy zostaną zainaugurowane 7 listopada.

Podróżnych cieszy przede wszystkim fakt, że siatka połączeń jest rozbudowana i różnorodna. Do wyboru są m.in. ciekawe kierunki południowe, zarówno w ofercie przewoźników niskokosztowych, jak i biur podróży. Z mocnych punktów składa się także oferta przewoźników sieciowych. Uwagę zwraca też bardzo szybki rozwój połączeń wschodnich. Nowością jest tu Odessa, kierunek interesujący przede wszystkim turystycznie – powiedział prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś (Nowe połączenia Wizz z Ukrainy, 2019-10-22).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra