Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Zimowa oferta z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 25 października 2019

W tegorocznym zimowym rozkładzie lotów z Wrocławia znalazło się 55 połączeń regularnych i czarterowych, tym 5 nowych kierunków, takich jak Alicante, Odessa, Amsterdam, Taba i Teneryfa.

W tegorocznym zimowym rozkładzie lotów z Wrocławia znalazły się m.in.: Alicante, Odessa, Amsterdam, Taba i Teneryfa / zdjęcie: Port Lotniczy Wrocław

Najwięcej, bo aż 38 połączeń oferują linie niskokosztowe. Dziewięć kierunków znalazło się w siatce połączeń przewoźników tradycyjnych, a kolejne osiem to czartery. W zimowej ofercie Ryanaira znalazło się 26 destynacji, w tym dwie nowości: Alicante (loty we wtorki i soboty), które po raz pierwszy pozostało na sezon zimowy i Odessa, gdzie przewoźnik ten będzie latał od 29 października w te same dni.

Linie Wizz Air oferują z Wrocławia 12 tras, w tym Odessę, gdzie samoloty tego przewoźnika będą latały od 1 listopada w poniedziałki i piątki. KLM zdecydowały się pozostawić na sezon zimowy zainaugurowane w maju br. loty do Amsterdamu, które będą się odbywały codziennie z wyjątkiem sobót.

Wśród ośmiu połączeń czarterowych oferowanych przez biura podróży znalazły się w tym sezonie zimowym dwie nowości: Taba w Egipcie dokąd loty zaczną się 30 października i Teneryfa, gdzie rejsy zostaną zainaugurowane 7 listopada.

Podróżnych cieszy przede wszystkim fakt, że siatka połączeń jest rozbudowana i różnorodna. Do wyboru są m.in. ciekawe kierunki południowe, zarówno w ofercie przewoźników niskokosztowych, jak i biur podróży. Z mocnych punktów składa się także oferta przewoźników sieciowych. Uwagę zwraca też bardzo szybki rozwój połączeń wschodnich. Nowością jest tu Odessa, kierunek interesujący przede wszystkim turystycznie – powiedział prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś (Nowe połączenia Wizz z Ukrainy, 2019-10-22).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.