Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

FR ma 25% rynku śmigłowcowego Afryki

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, 29 października 2019

Rosyjski koncern Wiertalioty Rosii potwierdził informacje o zamówieniu 12 śmigłowców bojowych Mi-35 przez rząd Nigerii. Był to efekt zakończonego w Soczi Rosyjsko-Afrykańskiego Forum Gospodarczego.

Podczas październikowego forum Rosja-Afryka w Soczi promowano zmodernizowany wariant Mi-35P z nowymi, już rosyjskimi silnikami, nowym systemem nawigacyjno-celowniczym i nowym zestawem uzbrojenia / Zdjęcie: Wiertolioty Rosii

W krajach afrykańskich – jak podał dyrektor generalny holdingu Wiertalioty Rossii Andriej Boginskij – jest w użyciu, oficjalnie zarejestrowanych ponad 900 śmigłowców wyprodukowanych przez zakłady jego przedsiębiorstwa. Jest to niemal 25% wszystkich wiropłatów operujących w krajach Afryki. W przypadku rynku wiropłatów wojskowych Czarnego Lądu prawie 40% całej floty to śmigłowce wyprodukowane i dostarczone z Rosji.

Ponad połowa wszystkich rosyjskich wiropłatów służących krajom afrykańskim to konstrukcje rodziny Mi-8/Mi-17. W wojskach lotniczych Afryki operuje ponad 250 śmigłowców bojowych rodziny Mi-24/Mi-35.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.