Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cebu zamawiają A330neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 05 listopada 2019

Filipińskie linie Cebu Pacific podpisały umowę zakupu 16 samolotów Airbusem A330neo, awrtych 4,8 mln USD wg cen katalogowych. To część wcześniej głoszonego protokołu ustaleń (MoU), który obejmuje również zobowiązanie zakupu 10 samolotów A321XLR i 5 A320neo.

Cebu Pacific odbiorą A330-900 przystosowane do przewozu maksymalnie 460 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej / Ilustracja: Airbus

Cebu Pacific odbiorą A330-900 o zwiększonej pojemności, z maksymalnie 460 miejscami w konfiguracji jednoklasowej. Towarzystwo planuje eksploatować samoloty na głównych trasach w Filipinach i Azji, a także na trasach dalekiego zasięgu do Australii i na Bliski Wschód. A330-900 mają zostać dostarczone w 2021. Dostawy A321XLR mają rozpocząć się w 2024.

Lance Gokongwei, prezes i dyrektor generalny Cebu Pacific powiedział: A330neo jest integralną częścią naszego programu modernizacji floty. Dzięki temu zakupowi dążymy do zmniejszenia szkodliwych emisji i budowania bardziej zrównoważonej działalności. Zapewni nam to również najniższy koszt na miejsce, jednocześnie umożliwiając zwiększenie oferowania miejsc i maksymalne wykorzystanie cennych slotów na lotniskach w Manili i innych azjatyckich aglomeracjach.

Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa, dodał: Cebu Pacific są [...] z pewnością jedną z najbardziej szanowanych i dobrze zarządzanych tanich linii lotniczych. […] Wersja A330neo o zwiększonej pojemności opracowana dla Cebu Pacific pomoże liniom osiągnąć jeszcze większą wydajność na trasach regionalnych i dalekiego zasięgu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.