Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair wystartował z Mazur do Kolonii

Lotnictwo cywilne, 08 listopada 2019

Ryanair wczoraj, 7 listopada, świętował uruchomienie nowej trasy Olsztyn Mazury – Kolonia. Jednym z pasażerów pierwszego lotu z Kolonii do Szyman był 400 000.  pasażer lotniska Olsztyn-Mazury. Na wszystkich pasażerów czekała słodka niespodzianka, a samolot Ryanaira powitano tradycyjnym salutem wodnym.

Połączenie Olsztyn Mazury – Kolonia będzie realizowane 2 razy w tygodniu / Zdjęcie: Port lotniczy Olsztyn Mazury 

Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu, we czwartki i niedziele i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów irlandzkiego towarzystwa z miejscowego portu. Ryanair oferuje w Olsztynie 2 trasy – do Londynu-Stansted i Kolonii. Przewoźnik zakłada, że obsłuży tu 70 tys. pasażerów rocznie (Nowe połączenie z Mazur do Kolonii, 2019-06-12).

Tomasz Kądziołka, prezes lotniska Olsztyn Mazury, powiedział: Nasza współpraca z Ryanairem układa się bardzo dobrze i cieszymy się, że uruchamia kolejne połączenie z portu lotniczego Olsztyn Mazury. Loty do Kolonii to strzał w dziesiątkę. Niemcy to dla nas w tym momencie kluczowy rynek, dlatego jesteśmy pewni, że połączenie będzie cieszyć się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród pasażerów z naszego regionu jak i tych przylatujących z Zagłębia Ruhry na Warmię i Mazury (Wizz połączy Mazury z Bremą, 2019-07-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.