Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy H145M dla Luksemburga

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, Lotnictwo wojskowe, 18 listopada 2019

Airbus Helicopters przekazał rządowi Wielkiego Księstwa Luksemburga pierwszy z dwóch śmigłowców wielozadaniowych H145M, przeznaczony do zadań obronnych i bezpieczeństwa. Wiropłat wejdzie do służby na początku 2020 i będzie stacjonował  na lotnisku Luksemburg Findel, gdzie został po raz pierwszy zaprezentowany publicznie.

H145M będą używane przez rząd Luksemburga do zadań obronnych i bezpieczeństwa / Zdjęcie: Airbus 

Luksemburski H145M został wyposażony we wciągarkę, liny umożliwiające szybki desant, kamerę, reflektor poszukiwawczy i urządzenia łączności. Śmigłowiec przystosowano także do zamontowania lekkich osłon balistycznych.

Dostawę drugiego H145M dla Wielkiego Księstwa Luksemburga zaplanowano przed końcem bieżącego roku. Producent zapewni odbiorcy także pakiet szkoleniowy i wsparcia.


Drukuj Góra