Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Elbit prezentuje bsl Magni

Lotnictwo wojskowe, Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 26 listopada 2019

Elbit Systems wprowadza na rynek Magni, w pełni autonomiczny, wielowirnikowy bezzałogowy statek latający, który został zaprojektowany w celu polepszenia świadomości sytuacyjnej jednostek mobilnych, na szczeblu drużyny, plutonu i kompanii.

Magni może operować na szczeblu drużyny, plutonu i kompanii / Zdjęcie: Elbit Systems

Kompaktowy i lekki bezzałogowiec o masie 2,5 kg może być wysłany w powietrze, w czasie krótszym niż 1 minuta, z dowolnego pojazdu bojowego, umożliwiając gromadzenie danych wywiadowczych w ciągu dnia i nocy.

Bezzałogowiec może przenosić do 350 g ładunku, w tym kamerę termowizyjną i urządzenia łączności (w paśmie S lub LTE). Bsl ma możliwość automatycznego śledzenia współrzędnych, a także wbudowany interfejs z systemami zarządzania przestrzenią bitewną (BMS). Zasięg Magni to 3 km. Pionowzlot może wznieść się na maksymalną wysokość 1220 m i przebywać w powietrzu przez 30 minut.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.