Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM polecą do Cork

Lotnictwo cywilne, 28 listopada 2019

Od 30 marca 2020 holenderskie linie lotnicze KLM powiększą swoją siatkę połączeń o loty do Cork.  Będzie to drugie miasto w Irlandii, po Dublinie, dokąd można będzie polecieć przez Amsterdam.

/ Zdjęcie: KLM

Do Cork pasażerowie będą podróżować codziennie, na pokładzie Embraerów 175, z 88 miejscami na pokładzie lub Embraerów 190 (na zdjęciu), mieszczących 100 pasażerów. Wylot z Amsterdamu zaplanowano o 15:50, a  przylot do Cork – o 16:40. Lot powrotny z Cork wystartuje o 17:10, z lądowaniem w Amsterdamie o 20:00 (wszystkie czasy lokalne, KLM zamawiają E195-E2, 2019-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.