Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Bell 407GXi dla Policji

Służby państwowe, Przemysł lotniczy, 09 grudnia 2019

Polska policja odebrała pierwszy śmigłowiec patrolowo-obserwacyjny Bell 407 GXi. Wiropłat przyleciał do na warszawskie lotnisko Babice 6 grudnia, z centrum Bella w czeskiej Pradze.

Pierwszy Bell 407GXi będzie używany przede wszystkim do szkolenia / Zdjęcie: Magdalena Karska

Pierwszy policyjny Bell 407GXi nosił podczas przelotu tymczasowe znaki rejestracyjne OK-KOM. W służbie będzie nosi znaki rejestracyjne SN-80XP i numer taktyczny A-104. Nowy wiropłat będzie używany przez stróżów porządku  do szkolenia załóg lotniczych i personelu obsługowego. Po zabudowaniu głowicy obserwacyjnej wejdzie do regularnej służby.

Zgodnie z kontraktem, podpisanym w lutym br., dwa kolejne Belle 407GXi mają zostać przekazane policjantom do połowy 2020. Śmigłowce te będą dostarczone z kompletnym wyposażeniem optoelektronicznym i reflektorami poszukiwawczymi (Belle 407GXi dla Policji, 2019-02-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.