Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny odnowiony ukraiński Ił-76MD

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 15 grudnia 2019

W Nikołajewskich lotniczych zakładach remontowych (NARP) trwają procedury przekazania WSU (Siłom Zbrojnym Ukrainy) drugiego w 2019 odnowionego samolotu transportowego Ił-76MD. Wyposażono go w systemy umożliwiające loty w przestrzeni kontrolowanej i cyfrowy rejestrator parametrów lotów (BUR). Wojsko ma odebrać samolot do końca grudnia.

Trwają procedury przekazania WSU drugiego w 2019 odnowionego samolotu transportowego Ił-76MD / Zdjęcie: armyinform.ua

Odnowione Ił-76MD umożliwią WSU operowanie w międzynarodowej przestrzeni powietrznej zgodnie z wymaganiami ICAO. To z kolei ułatwi współpracę z NATO i spełnienie standardów tej organizacji, do której aspiruje Ukraina.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.