Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Orly dołącza do siatki Wizz Aira

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2019

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj, 20 grudnia, że lotnisko Paryż-Orly dołączy do ich siatki połączeń WIZZ od 29 marca 2020. Rejsy do tego portu z Warszawy i Budapesztu będą odbywać się codziennie, z użyciem Airbusów A321ceo.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Paryż-Orly

Marion Geoffroy, Chief Corporate Officer w Wizz Air, powiedział: Paryż to jedno z najwspanialszych miast na świecie, dlatego jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że zaznaczamy kolejny punkt na jego mapie. Orly jest lotniskiem z imponującą historią i dogodnym dostępem do kultowych zabytków w sercu Paryża, takich jak Luwr i wieża Eiffla. Zależy nam na tworzeniu nowych połączeń między zachodem i centrum Europy umożliwiając obywatelom zdobywanie nowych doświadczeń oraz nawiązywaniu przyjaźni i relacji biznesowych.

18 grudnia węgierski przewoźnik zainaugurował loty z Warszawy do Edynburga. Będą one wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, a dzień później ruszyły rejsy z Gdańska do Edynburga, które realizowane będą we     wtorki, czwartki i soboty. Najnowsze połączenia Wizz Air do stolicy Szkocji wzmocnią relacje biznesowe, a także będą stymulować sektory turystyki i hotelarstwa w obu krajach.

Z ogłoszonymi dziś lotami do Paryża-Orly Wizz Air oferuje obecnie łącznie 184 trasy do 28 krajów z Polski. W 2020 przewoźnik zaoferuje 13 milionów miejsc w sprzedaży do i z Polski.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.