Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Orly dołącza do siatki Wizz Aira

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2019

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj, 20 grudnia, że lotnisko Paryż-Orly dołączy do ich siatki połączeń WIZZ od 29 marca 2020. Rejsy do tego portu z Warszawy i Budapesztu będą odbywać się codziennie, z użyciem Airbusów A321ceo.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Paryż-Orly

Marion Geoffroy, Chief Corporate Officer w Wizz Air, powiedział: Paryż to jedno z najwspanialszych miast na świecie, dlatego jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że zaznaczamy kolejny punkt na jego mapie. Orly jest lotniskiem z imponującą historią i dogodnym dostępem do kultowych zabytków w sercu Paryża, takich jak Luwr i wieża Eiffla. Zależy nam na tworzeniu nowych połączeń między zachodem i centrum Europy umożliwiając obywatelom zdobywanie nowych doświadczeń oraz nawiązywaniu przyjaźni i relacji biznesowych.

18 grudnia węgierski przewoźnik zainaugurował loty z Warszawy do Edynburga. Będą one wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, a dzień później ruszyły rejsy z Gdańska do Edynburga, które realizowane będą we     wtorki, czwartki i soboty. Najnowsze połączenia Wizz Air do stolicy Szkocji wzmocnią relacje biznesowe, a także będą stymulować sektory turystyki i hotelarstwa w obu krajach.

Z ogłoszonymi dziś lotami do Paryża-Orly Wizz Air oferuje obecnie łącznie 184 trasy do 28 krajów z Polski. W 2020 przewoźnik zaoferuje 13 milionów miejsc w sprzedaży do i z Polski.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.