Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze Su-30SM dla Armenii

Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 20 grudnia 2019

Korporacja Irkut z Irkucka przekazuje Armenii 2 pierwsze z 4 zamówionych myśliwców wielozadaniowych Su-30SM. W Internecie pojawiły się zdjęcia z ich wczorajszego międzylądowania na lotnisku Tołmaczewo w Nowosybirsku. Samoloty mają numery burtowe 30 i 31.

Jeden z zamówionych przez Armenię myśliwców wielozadaniowych Su-30SM w czasie wczorajszego międzylądowania na lotnisku Tołmaczewo w Nowosybirsku / Zdjęcie: Andriej Niejman – nskplanes

Ministerstwo obrony Armenii zamówiło 4 Su-30SM w styczniu 2019. Kontrakt przewidywał, że ceny samolotów będą odpowiadały wewnątrzrosyjskim. Dostawy mają zakończyć się w 2020.

Armenia jest trzecią z byłych republik sowieckich, które zamówiły Su-30SM. Wcześniej uczynił to Kazachstan (12 w latach 2015-2018, z opcją na 12 kolejnych) i Białoruś (4 z 12 zamówionych dotarły tam w listopadzie 2019). Plany przewidują, że Armenia otrzyma łącznie 12 myśliwców tego typu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.