Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wegański styczeń w Emirates

Lotnictwo cywilne, 08 stycznia 2020

W związku z rosnącą popularnością wegańskich posiłków wśród pasażerów linie Emirates świętują Veganuary (ang. wegański styczeń)  na pokładzie, dodając możliwość wyboru dania wegańskiego w swoim menu.

/ Zdjęcie: Emirates

Mimo że już wcześniej wegańskie posiłki można było zamówić przed dowolnym lotem w dowolnej klasie, po raz pierwszy przewoźnik dołącza opcję wegańską do swojego menu pokładowego. Wegańskie danie widnieje, jako jedno z czterech dań głównych do wyboru w klasie pierwszej i biznes na trasach z Dubaju do USA, Europy, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Addis Abeby. Ze względu na duże zainteresowanie w tym miesiącu linie Emirates oferują także opcję wegańską w klasie ekonomicznej na trasie do Addis Abeby. Veganuary to międzynarodowa inicjatywa zachęcająca do przejścia na dietę roślinną – szczególnie z początkiem roku.

W zeszłym roku linie Emirates zaserwowały pasażerom 345 tys. specjalnie przyrządzonych posiłków wegańskich. Przewoźnik ma w swojej ofercie przeszło 170 wegańskich przepisów. Na wszystkich pozostałych trasach w dowolnej klasie pasażerowie będą mogli zamówić danie wegańskie – podobnie jak inne posiłki specjalne – do 24 h przed odlotem (Emirates lądują w Meksyku , 2019-12-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.