Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heli-Expo 2020: H125 dla CBP

Imprezy branżowe, Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 29 stycznia 2020

W Anaheim podczas wystawy Heli-Expo przedstawiciele Air and Marine Operations (AMO, zarządu operacji lotniczych i morskich) U.S. Customs and Border Protection (amerykańskiego Urzędu Celnego i Ochrony Granic) zawarli z Airbus Helicopters umowę w sprawie zakupu 16 nowych śmigłowców H125.

W ciągu ostatnich 30 lat Airbus dostarczył CBP ponad 100 śmigłowców z rodziny H125(na zdjęciu) i H120 / Zdjęcie: Airbus

Wiropłaty umożliwią AMO sprawniej wykonywać statutowe misje polegające na ochronie granic państwowych, walce z przemytem narkotyków oraz poszukiwaniach i ratownictwie. W ciągu ostatnich 30 lat Airbus dostarczył CBP ponad 100 śmigłowców z rodziny H125 i H120.

Dostawy nowych H125 dla AMO CPB rozpoczną się jeszcze w tym roku. Śmigłowce będą wyposażone w systemy detekcji w podczerwieni, kamery termowizyjne, okularowe wzmacniacze obrazu, wciągarkę i głośniki.

H125 jest najpopularniejszym śmigłowcem służb porządku publicznego w Stanach Zjednoczonych Ameryki, stanowiąc niemal połowę ich floty.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.