Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BRDM-2MS dla Mjanmy

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 08 lutego 2020

Siły zbrojne Mjanmy odebrały 33 zmodernizowane kołowe transportery opancerzone BRDM-2MS z napędem 4 x 4. 3 z nich dostarczono w wersji dowódczej, a pozostałe w wersji podstawowej – patrolowo-rozpoznawczej. Media społecznościowe informują, że po raz pierwszy pozyskane od Rosji BRDM-2MS zostaną publicznie zademonstrowane 27 maja podczas defilady wojskowej z okazji Dnia Sił Zbrojnych Mjanmy.

Zmodernizowane kołowe transportery opancerzone BRDM-2MS jadą z Jangon (Rangun) do bazy wojskowej w Mandalaj / Zdjęcie: Twitter

Remont i modernizacja BRDM-2, pochodzących ze składów rosyjskiego Ministerstwa Obrony, do poziomu BRDM-2MS jest przeprowadzana przez 103. Pancerny Zakład Remontowy w Atamanowce w Kraju Zabajkalskim. Pojazdy tego typu zostały już wcześnie przekazane nieodpłatnie przez stronę rosyjską Laosowi, Serbii, Kirgistanowi i Tadżykistanowi.


Drukuj Góra