Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ATR 72-600 dla US-Bangla

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 lutego 2020

Koncern ATR poinformował, że leasingodawca Avation przekształcił w potwierdzone zamówienia prawa zakupu 2 samolotów turbośmigłowych ATR 72-600. Zostaną one wydzierżawione US-Bangla, największej prywatnej linii lotniczej w Bangladeszu, która w ten sposób powiększy swoją flotę do 8 ATR-ów.

/ Zdjęcie: ATR

Mohammed Abdullah Al Mamun, dyrektor zarządzający US-Bangla, powiedział: Komunikacja regionalna jest niezbędna w Bangladeszu i regionie. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom dostęp do nowych możliwości w całym kraju. Eksploatacja ATR 72-600 ma sens w Bangladeszu, otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od pasażerów i jesteśmy bardzo zadowoleni z niezawodności i komfortu tych samolotów.

Siatka połączeń US-Bangla obejmuje 13 miejsc docelowych w Bangladeszu, ChRL, Indiach, katarze, Malezji, Omanie, Singapurze i Tajlandii. Hubem linii jest port lotniczy Dhaka. Flota towarzystwa obejmuje także 4 Boeingi 737-800 i 3 Bombardiery Dash 8-400. 


Drukuj Góra