Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Coraz więcej chętnych do udziału w Aeromixer 2020

Imprezy branżowe, Przemysł lotniczy, 27 lutego 2020

Już ponad 90 polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zapowiedziało udział w drugiej edycji Civil and Military Aeromixer 2020, która za miesiąc odbędzie się we Wrocławiu. Organizator – Bosetti Global Consulting – informuje, że na tym etapie liczba zarejestrowanych przedsiębiorstw i instytucji jest ponad dwukrotnie wyższa niż przed dwoma laty i każdego dnia zgłaszają się nowi zainteresowani. W tym roku obserwujemy m.in. wyraźny wzrost zainteresowania Aeromixerem ze strony podmiotów z Niemiec i Czech – wyjaśnia Enrico Ciullo, koordynator imprezy.

Civil and Military Aeromixer 2020 będzie drugą edycją kluczowej imprezy networkingowej i naukowej branży lotniczo-kosmicznej, która odbędzie się 25 marca 2020 w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Wrocław. Dla podmiotów z tego sektora (oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działanie w nim) impreza będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz sprawdzenia, jakim zainteresowaniem cieszyć się mogą ich produkty i rozwiązania. Istotnym elementem programu Aeromixera jest część naukowa, która w tym roku poświęcona będzie zastosowaniu druku 3D, a także rozwiązaniom z dziedziny Przemysłu 4.0 w branży lotniczej.

W pierwszej edycji imprezy Aeromixer, w 2018, udział wzięło ok. 120 podmiotów, w tym ok. 90 przedsiębiorstw i ok. 30 instytucji branżowych oraz regionalnych. Co istotne, większość zgłoszeń i rejestracji finalizowana była w ostatnich tygodniach, a na podobnym etapie jak obecnie – czyli ok. miesiąca przed imprezą – zarejestrowanych mieliśmy ok. 40 uczestników. W tym roku sytuacja wygląda jeszcze lepiej. Już teraz zarejestrowało się ponad 90 przedsiębiorstw – informuje Enrico Ciullo, koordynator imprezy.

Jeśli chodzi o strukturę uczestników, to w tym roku odnotowano wyższe niż przed dwoma laty zainteresowanie ze strony organizacji branżowych i gospodarczych. Stanowią one już obecnie ok. 50% zarejestrowanych uczestników, co wydaje nam się świetną informacją – oznacza to bowiem, że organizacje branżowe skupiające przedsiębiorstwa z branży lotniczo-kosmicznej doceniają to, jak Aeromixer pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Oczywiście, wśród uczestników dominują na razie przedsiębiorstwa i organizacje z Polski – ale mamy również sporo zgłoszeń z USA, Włoch, Niemiec i Czech. Warto przypomnieć, że Stany Zjednoczone są krajem partnerskim tegorocznej edycji imprezy, zaś Włochy były partnerem Aeromixera 2018 – dodaje przedstawiciel Bosetti Global Consulting.

Wydaje nam się, że wiele przedsiębiorstw jest już nieco zmęczonych i rozczarowanych tradycyjną formą targów, na których wystawcy po prostu prezentują, co mają do zaoferowania, a goście biernie się temu przyglądają. My zdecydowaliśmy się postawić na zdecydowanie bardziej angażującą formułę, w której potencjalni partnerzy mogą błyskawicznie i precyzyjnie poznać swoje potrzeby, zorientować się, na ile efektywna może być ich współpraca i od razu rozpocząć jej planowanie – podsumowuje Enrico Ciullo (Aeromixer 2020 , 2019-12-05).

Patronem medialnym Aeromixera 2020 jest ML Skrzydlata Polska.

Podmioty zainteresowane wzięciem udziału w Civil and Military Aeromixer 2020 mogą dokonać rejestracji na stronie https://aeromixer.eu/aeromixer/formularz-rejestracyjny-a/ (na której można również znaleźć wszelkie dodatkowe informacje na temat spotkania).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.