Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W. Brytania krajem wiodącym MSPO

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, 01 marca 2020

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce, to – obok z paryskiego EURSATORY i londyńskiego DSEI – jedna z trzech najważniejszych wystaw branży w Europie. Nic dziwnego, że zaistnienie podczas tego wydarzenia jest istotne dla wielkich światowych graczy i krajów wiodących prym w dostawach wojskowych. Podczas MSPO 2019 krajem wiodącym byli Amerykanie. W 2020 w równie ciekawy sposób planuje zaprezentować się Wielka Brytania.

Pawilon Wielkiej Brytanii podczas MSPO 2019 / Zdjęcie: Targi Kielce

Po raz pierwszy swój potencjał Wielka Brytania prezentowała w Kielcach w 2010. Wtedy wystawę narodową otwierał Gerald Howarth, minister ds. strategii bezpieczeństwa międzynarodowego Zjednoczonego Królestwa. - Przemysł obronny Wielkiej Brytanii jest obecny na kieleckim Salonie od lat – przypomina dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce. Dr Mochoń przypomniał też, że do tej pory, w czasie MSPO w ramach Wystaw Narodowych swoje wyposażenie prezentowały Niemcy, Francja, Izrael, USA, Szwecja, Państwa Grupy V4, Wielka Brytania, Włochy, Turcja, Norwegia, Korea Południowa.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w Targach Kielce od 8 do 11 września 2020 już po raz 28. Poprzednia edycja Salonu zgromadziła 610 wystawców z 31 krajów świata, w tym 303 przedsiębiorstwa polskie. Targi odwiedziło 58 delegacji z 49 państw. Na MSPO 2019 pojawiło się 30,5 tysiąca gości z całego świata, w tym 13 tysięcy podczas towarzyszącego wystawie Dnia Otwartego. Organizatorzy przewidują, że tegoroczne Targi MSPO będą równie imponujące.


Drukuj Góra