Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aero Friedrichshafen 2020 przełożone

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, 09 marca 2020

Epidemia wirusa COVID-19 ma coraz większy wpływ na branżę lotniczą. Ze względu na rozprzestrzeniania się koronawirusa organizatorzy odwołali tegoroczne targi lotnictwa lekkiego Aero, które miały odbyć się w niemieckich Friedrichshafen w dn. 1-4 kwietnia. Co więcej, zrezygnowano także ze zorganizowania dwóch innych imprez (Aqua-Fisch i IBO), które miały się tam odbyć.

Nowy termin Aero Friedrichshafen zostanie określony w późniejszym terminie / Zdjęcie: Messe Friedrichshafen 

Jak poinformował Klaus Wellmann, dyrektor zarządzający Messe Friedrichshafen: Obecna sytuacja związana z koronawirusem spowodowała nieprzyjemny efekt domina. Branża lotnictwa ogólnego uważa, że ryzyko zdrowotne i ekonomiczne związane z nadchodzącymi targami jest zbyt wysokie. Podzielamy tę ocenę, ale z wielkim sercem musimy teraz zrobić ten poważny krok.

Swoje zaniepokojenie wyraził również Roland Bosch: Jako szef Aero Friedrichshafen nigdy nie spotkałem się z podobną sytuacją w ciągu ostatnich 30 lat. Zgodnie z powiedzeniem Pełne bezpieczeństwo jest iluzją; istnieją tylko różne stopnie ryzyka i niepewności, do samego końca byliśmy przekonani, że będziemy w stanie pokonać wyzwanie, przed którym stoimy przed koronawirusem. Pomimo niepewności wierzyliśmy, że Aero Friedrichshafen 2020, w którym swój udział zapowiedziało ok. 700 zarejestrowanych wystawców, odbędzie się. Jednak w ostatnich dniach otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę odwołań i wyraźne sygnały od naszych wystawców i potencjalnych gości, co uniemożliwia tegorocznego organizację wydarzenia. Aero Friedrichshafen 2020 przełożymy na termin, który nie został jeszcze określony.


Drukuj Góra