Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tegoroczne EBACE odwołane

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, 16 marca 2020

W efekcie rozprzestgrzeniania się globalnej epidemii Covid-19, amerykańskie Narodowe Stowarzyszenie Lotnictwa Biznesowego (NBAA) i Europejskie Stowarzyszenie Lotnictwa Biznesowego (EBAA) odwołały swoją europejską imprezę i drugie co do wielkości międzynarodowe targi lotnictwa biznesowego na świecie – Europejską Konwencję i Wystawę Lotnictwa Biznesowego 2020 (EBACE 2020).

/ Zdjęcie: EBACE

Impreza miała odbyć się w Genewie w dn. 26–28 maja, ale w obliczu wstrzymania lotów międzynarodowych przez wiele krajów ze Starego Kontynentu i USA-19, a także zakazem organizowania zgromadzeń z udziałem ponad 100 osób do końca kwietnia w Szwajcarii, postanowiono zrezygnować z jej organizowania.  Władze szwajcarskie zamierzają także przywrócić kontrolę graniczną.

To najtrudniejsza decyzja kierownictwa EBAA od lat, ale biorąc pod uwagę niespotykane okoliczności, nie mieliśmy innego wyjścia. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić się przed narażeniem na Covid-19 i ograniczyć wszelkie ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się wirusa – stwierdził sekretarz generalny EBAA Athar Husain Khan.

Uważamy naszych uczestników za partnerów, których zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze, a priorytetem jest decyzja o odwołaniu EBACE2020 – dodał Ed Bolen, prezes i dyrektor generalny NBAA.


Drukuj Góra